آفر کالا شیراز

آشنایی با قوانین آفر کالا ( شامل قوانین مرجوعی و کنسلی سفارشات و بازگشت وجه و... )

ما در آفر کالا همواره در پی آنیم که با ارائه خدمات به نحو احسن و قیمت مناسب ، بعنوان یک خدمتگزار ، به مشتریان خود خدمت رسانی نماییم . 

در این راستا با توجه به روند تهیه و تامین کالا برخی محدودیت ها نیز بوجود می آید که در قالب قوانین خود و مشتریان محترم را ملزم به رعایت دوطرفه آن میدانیم . 

در زیر اهم قوانین آفر کالا را به استحضار میرسانیم :

1. هیچ یک از کالاهای ارائه شده در آفرکالا ، بدون قیمت مصرف کننده ( قیمت مندرج بر روی کالا ) ارائه نمیگردد .

2. هیچ یک از محصولات موجود در آفرکالا ، بالا تر از قیمت مندرج عرضه نمیگردد .

3. اصالت کالاهای موجود در آفرکالا ، تضمین میگردد . بدین معنی که اگر محصولی را با برند خاصی خرید میکنید ، قطعاً و بصورت تضمین شده ، آن کالا اصل میباشد و در صورتی که خلاف آن اثبات گردید ، کلیه خسارتها جبران میگردد .

4. کلیه محصولات ارائه شده در آفر کالا ، دارای 48 ساعت ضمانت عودت کالا بدون قید و شرط و عودت وجه ظرف 48 ساعت میباشند . 

*** در مورد کالا های اساسی و خرید های عمده که نیاز به ارائه مدارک فیزیکی ( پروانه کسب و … ) میباشد ، در صورت عدم ارائه و نقص پرونده ، وجوه واریزی ظرف مدت 45 روز ، پس از کسر خسارت ( شامل حمل و نقل کالا و سفارش کالا از تامین کننده ) قابل عودت میباشد و این محدودیت تا زمانی است که کالا ارسال نشده است ، هر زمان که کالا ارسال شده باشد و مدارک تکمیل نباشد ، علاوه بر خسارت مذکور ، مبلغ 15% از کل وجه کسر و مابقی پس از 45 روز به حساب پرداخت کننده واریز میگردد .

5. هر گونه اشتباه در فاکتور ، بدون قید و شرط قابل اصلاح فوری میباشد .

6. ارسالها ی خارج از شیراز ، بوسیله پست مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام میگردد ؛ بنابر این  تابع قوانین و ضوابط آن سازمان محترم میباشد .

این قوانین ، بنا به اقتضای زمان و قوانین جاری کشور عزیزمان قابل اصلاح و بروز رسانی است . 

شما در همه حال میتوانید نظرات ، پیشنهادات و یا انتقادات خود را از طریق بخش تماس با ما و یا سامانه پیامکی50001060984324 با ما در میان بگذارید